• slide

Nový oddíl - komunitní zahrada

Společenský tanec

plakat_tancovani_2020_2021_zkouska_4.jpgOddíl společenského - dnes sportovního tance - se zabývá taneční výchovou a přípravou dětí od 6 ti do 15 let. Připravujeme děti na taneční vystoupení pro různé společenské akce – společenské večery, plesy, přehlídky činnosti děti v okrese, či na Zahájení lázeňské sezóny, které se pravidelně zúčastňujeme několik let. Děti se též připravují na soutěže ve sportovním tanci. Spolupracujeme s externími lektory z Prahy, Ústí nad Labem a jinými lektory z celé ČR. Tento oddíl vyučují zkušení a certifikovaní trenéři, kteří se nestále zdokonalují ve své trenérské činnosti studiem vyhlášených svazem Českého svazu sportovního tance v Praze.

Tréninky jsou rozděleny na přípravku a na pokročilé tanečníky. Trénujeme od pondělí do pátku vždy od 16 :30 ti do 18ti hodin, v sobotu a neděli máme individuální tréninky, přípravu na vystoupení, nebo semináře s externími lektory.

Nově jsme začali s výukou SYNCHRO DANCE  pouze pro děvčata. Tato disciplína je určená pro děvčata, co doposud nemají svého tanečního partenra, nebo chtějí tančit bez něj.

Tančíme, protože nás tanec baví a máme z toho velkou radost. Jednou budeme tančit jako ve Star dance.

Vedoucí klubu je Jiří Vitko  -  kontakt :  774 897 929

Finanční vypořádání dotace od města Teplice dle počtu mládeže
Finanční vypořádání dotace od města Teplice na neinvestiční náklady
Zobrazit další novinky