• slide

Nový oddíl - komunitní zahrada

Oddíl stolního tenisu

Náš oddíl stolního tenisu pod názvem TJ Sokol Trnovany vznikl v květnu roku 2002. Nemáme za sebou dlouhou historii oproti jiným oddílům našeho okresu Teplice. První soutěžní utkání se odehrálo na podzim 10. října 2002. Od té doby se zde vystřídalo hodně hráčů, kteří měli důležitou roli na dosažených výsledcích. V současné době máme dva soutěžní týmy:

TJ Sokol Trnovany „A“
TJ Sokol Trnovany „B“

Obě družstva již několik let obsazují přední příčky v obou okresních soutěžích. Domácí zápasy hrajeme v příjemném prostředí za podpory dobrého kolektivu našich hráčů. Vždy na konci kalendářního roku je zde tradicí uspořádat tzv. „ Vánoční turnaj „.

Protože od nápadu leckdy není daleko k realizaci a tak vznikl nový turnaj o „Trnovanský pohár „ jehož 1. ročník se uskutečnil v roce 2016. Cílem bylo a je se v první řadě setkat s hráči ostatních oddílů před nastávající sezónou, dobře se pobavit a skvěle si zahrát. Přesto, že turnaj je nový zde v regionu, tak už od prvního ročníku máme velmi kladné ohlasy a jezdí k nám i hráči z jiných okresních nebo krajských týmů, což pozvedá kvalitu této akce.

Věříme, že jdeme správným směrem a děláme dobré jméno našemu oddílu.

kontakt trenér: Pavel Dražan    734 279 990

Finanční vypořádání dotace od města Teplice dle počtu mládeže
Finanční vypořádání dotace od města Teplice na neinvestiční náklady
Zobrazit další novinky